BİİS Nedir? (Herkese Merhaba)

Bilgi İşlem kelimelerini kısalttık ve BİİS dedik. Sitemizi açma fikri uzun zamandır aklımızdaydı. Bilgi işlem konusunda uzman olan arkadaşları listeyebileceğimiz, kurumsal firmalarla entegreli çalışabileceğimiz doğru düzgün bir portal olması kaygısındaydık. Burada ilan yayınlamak veya üye olup freelance profil oluşturmak vb işlemler şu an için ücretsiz. Şunu belirtmeliyim her firma için ayda 1 adet ilan sonsuza kadar ücretsiz olacak.

İlanları XML dökümü ile beraber bazı farklı İş İlan portallarıyla da entegreli çalışmayı planlıyoruz.

Kariyer Rehberi

Mesela diğer iş portallarında “SEO Uzmanı” ilanı 1 adet verilebiliyor. Fakat; 7 kademe SEO Uzmanlığı var. İlgili uzman hangi kademede ise işverenler bu kademeleri görebilecek ve kendileri çin en doğru İT personeli ile çalışmaya başlayabilecek.

BİİS ve Diğer Hususlar

HR Kariyer

Biz BİİS dedik ve çalışmalara başladık. Fakat; enteresan bir şey keşfettik, 2018 yılı gibi BİİS bir uygulama olarak yayındaymış. Google Play’de BİİS Uygulaması hala yayında. Eski ekibine ulaşabilirsek BİİS uygulamasının tüm haklarını devir almak isteyebiliriz. Ortada oldukça güzel çalışmalar var. Türkiye’nin en iyi İş İlanları portalı olması için şu an için oldukça güzel enerji harcıyoruz. En iyi iş ilanı sitesi Biis.com.tr içinde önerilere ve tavsiyelere açığız.

Üniversite Rehberi ve Kariyer

Üniversitelerin bilişim bölümlerinin tam olarak doğru ve kusursuz tanıtımlarına Biis.com.tr sitemizden ulaşabileceksiniz. Hangi meslek için hangi bölüm ve ne kadar kazanılıyor, farklı ülkelerden bilgi işlem işleri nasıl bulunur konularına değineceğiz. Tam olarak doğru ve kusursuz bir rehber olması arzusundayız.

Yorum bırak