0 +
Yıllık sektör deneyimi
0 k
İş İlanı Verildi
0
Alanında Uzman

BİİS Nedir?

Bilgi İşlem kısaltılması olarak düşünülerek isim seçimi yapılan BİİS, yeni nesil iş arama portalı olarak işlev görmeyi amaçlamaktadır. Firma ve İş İlanları dengesinden farklı olarak uzmanlar kendi profillerini oluşturma imkanına da sahip olabilecektir. Freelance olarak arada aracı komisyonu olmadan direk anlaşarak iş yapabilecekler.

İş ilan portalımızın ana amacı Niş alanlarla ilgili uzmanlıklara sahip kişilerin bunu doğru şekilde yansıtabilmelerini sağlamaktır. Firmalar içinde aradıkları gerçek Niş uzmanları sitemiz üzerinden bulmalarını amaçlıyoruz. 

Misyon

Yüklendiğimiz misyonu açıkça belirtmek gerekirse İnternet ve bilişim alanında uzmanların daha niş nokta da ilerlemesini sağlamak olduğunu belirtebiliriz. BİİS misyonu Türkiye’de doğru iş tanımı ile doğru uzmanlık alanlarının birleşimi olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde istihdam kalitesini artımanın ana misyonumuz olduğunu belirtmeliyiz.

Vizyon

Vizyonumuz ücretsiz olarak temel özelliklere erişimin ücretsiz şekilde devam etmesi olduğunu belirtmeliyiz. Hem iş veren kanadında hem uzman kanadında tüm temel süreçlerin ücretsiz varlığına devam etmek istiyoruz. Özellikle uzman kanadında tüm süreçlerin tamamen ücretsiz olmasını arzuluyoruz.

Hayalinizdeki Uzman İçin Beklemeyin

Niş Alan Uzmanlarımıza Uzmanlar Kısmından Bakın

Hakkımızda Ne Dediler?

Diğer Firma Sahipleri Ne Düşünüyor?

Sistem Uzmanlar İçin Nasıl İşliyor

İş Arama ve Bulma Süreci